top of page
A&E_Barkanephoto (159).jpeg

MŪSU  STĀSTS

Mūsu ģimenes aizraušanās ir zirgaudzēšana un lauku dzīvesveids, tāpēc meklējām vietu, kur to var apvienot, tā nokļūstot Zemgales lauku un mežu ieskautajā Blankenfeldē.  Kopš 2020. gada vasaras  Blankenfelde ir kļuvusi par ģimenes mājām. Muižas saimnieki Sanita un Raimonds ar entuziasmu un uzņēmību turpina muižas atjaunošanu un attīstību. 

IMG_9389.JPG

Saimnieks Raimonds Ruķeris

Raimonds jau otro gadu desmitu ir līdzīpašnieks mežsaimniecības uzņēmamam, taču viņa sirdslieta kopš bērnības ir zirgi. Savas sportista gaitas aizsāka dzimtajā pusē Iecavā pie treneres Aldas Šuvcānes. Tā dzīvē sanācis, ka sapņi piepildās un pašlaik zirgi nav tikai aizraušanās, bet gan dzīvesveids. Pēc ilgāka pārtraukuma, nu jau vairāk kā desmit gadus, Raimonda ikdienā ir zirgi. Paspēts gan piedalīties sacensībās, gan izaudzēt vairākus zirgus, kas ar panākumiem piedalās starptautiskās sacensībās. Mūsu ganāmpulks ir sasniedzis četrdesmit zirgus, kurus audzējam un trenējam, sadarbojoties ar Baltijas labākajiem jātniekiem,  kā arī  pārdodam.

Saimniece Sanita Silniece

Sanita ir mākslu terapeite , specializējusies deju un kustību terapijā. Mākslas vēsture un senas ēkas Sanitu vienmēr ir piesaistījušas. Viesojoties Blankenfeldē, saimniece labprāt izvedīs ekskursijā un iepazīstinās ar muižas bagāto vēsturi un tās leģendām. Sanita kā terapeits piedāvā arī organizēt komandas saliedēšanās pasākumus, pielāgojoties katra kolektīva velmēm gan ar sportiskām un izklaidējošām aktivitātēm, gan praktiskiem padomiem par stresa menedžmentu darba vidē.

357375503_6170712013026735_3159032772179230947_n.jpg

Nākotnes ieceres

Mūsu sapnis ir atjaunot muižas kompleksa centrālo ēku Kungu namu. Vairāki projekti jau sekmīgi izdevušies, kamēr nākamie gaida savu kārtu. Muižas darbā pieliek roku visi ģimenes locekļi.

Adrese

Blankenfeldes muiža, Vilces pagasts, Jelgavas novads LV-3026

Kontakti

+371 26490272 Sanita

+371 29445426 Anna

Darba laiks

Iepriekš piesakoties!

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page